MitSoft

Špecializujeme sa na vývoj softvéru a tvorbu web stránok a aplikácií.
Všetky naše produkty sú šité na mieru podľa individuálnych požiadaviek klienta. Ponúkame široké spektrum projektov od jednoduchých aplikácií až po komplexné informačné systémy.

Zaistíme komplexnú analýzu celej aplikácie či systému, dodáme hotové riešenie alebo podľa požiadavky vieme systém prevádzkovať a poskytovať ho ako službu. Našou zásadou je vysoká kvalita, flexibilita a snaha o maximálnu spokojnosť klienta. Ku každému projetku pristupujeme individuálne, preto sa vieme dohodnúť na konkrétnych termínoch začatia a ukončenia projektu.

Efektívne softvérové riešenia v súčinnosti s modernými technológiami prispievajú k šetreniu času a nákladov, skvalitňujú služby a zvyšujú tak starostlivosť o zákazníkov. Ponúkame Vám takmer 25-ročné programátorské skúsenosti a znalosť IT problematiky.

Softvérové riešenia šité na mieru sú vždy zárukou spokojnosti.

Pri programovaní využívame naše algoritmické myslenie, píšeme vlastný kód. Je to možno časovo náročnejšie ale za výsledok zodpovedáme a čo je podstatné, vieme sa v ňom orientovať a podľa potreby ho modifikovať.


Novinky

Programujeme pre Vás

Programujeme pre Vás