Na stiahnutie

Tipovací program Natipuj

Program Natipuj je určený pre priaznivcov tipovania futbalových zápasov. Na základe unikátneho matematicko-štatistického algoritmu vie predpovedať pravdepodobnosť výhry – remízy – prehry nastávajúceho futbalového zápasu. Program ponúka funkcie ako “Tip na dnes”, “Tipy na týždeň”, “Hodnotné tipy” alebo natipuje výsledky vybranej ligy na niekoľko dní dopredu. V databáze je uložených viac ako 100 000 výsledkov zápasov z 20 popredných európskych súťaží. Denne aktualizovaná databáza výsledkov zabezpečí tie najpresnejšie tipy. Program je na stiahnutie zdarma!
Stiahnite si program Natipuj na Váš počítač!
Viac informácií o programe Natipuj

 

Veterinárny program Profivet

Program Profivet je určený pre veterinárne ambulancie, pomocou ktorého si môžete spravovať Vašu prácu v ambulancií. Slúži na evidovanie ambulantných a vakcinačných záznamov s využitím vlastných číselníkov. Je jednoduchý na ovládanie a dostatočne rýchly aj pri veľkom množstve údajov.
Obsahuje tieto moduly:
Evidencia klientov a ich zvierat, evidencia ambulantných záznamov, evidencia vakcinácií, ambulantný a vakcinačný denník, tlač platobných výmerov, vlastné číselníky diagnóz, liečiv, úkonov a vakcín.
Stiahnite si demoverziu programu Profivet
Viac informácií o programe Profivet

 

Program EMA

EMA – Easy MAthematics je program, ktorý rieši úlohy matematickej analýzy ako sú derivácie a integrály, úlohy z teórie čísel a algebry. Je výborným pomocníkom pri štúdiu, pretože počíta príklady, ktoré bežné kalkulačky nezvládnu. Tento program je šírený ako freeware, je teda úplne zadarmo! Obsahuje tieto moduly:
Funkčná hodnota v bode, nulový bod, derivácia, určitý integrál, dĺžka krivky, hľadanie koreňov (aj násobných) polynómov, hodnota determinantu, prvočíslo, rozklad čísla, najväčší spoločný deliteľ, najmenší spoločný násobok.
Stiahnite si freeware program EMA
Viac informácií o programe EMA

 

Program Športové súťaže

Športové súťaže je program, ktorý slúži na evidenciu športových výsledkov. Po pridaní mužstiev si môžete vytvoriť vlastnú súťaž, kde postupne pridávate výsledky zápasov. Každý dosiahnutý výsledok je bodovo ohodnotený, počet bodov za víťazstvo, remízu a prehru si môžete upraviť v nastavení. Program Vám z dosiahnutých výsledkov vygeneruje tabuľku s možnosťou exportu do HTML kódu. Program je pre nekomerčné využitie zdarma.
Stiahnite si program Športové súťaže
Viac informácií o programe Športové súťaže

 

Vypni program

Vypni program je malý jednoúčelový program, ktorý slúži na vypnutie bežiaceho procesu/programu za určený čas pomocou časového odpočítavania. Po vypnutí vybraného procesu/programu sa sám ukončí. Nie je nutná žiadna inštalácia, stačí spustiť iba exe súbor. Program je pre nekomerčné využitie zdarma.
Stiahnite si program Vypni program
Viac informácií o programe Vypni program


Novinky

Programujeme pre Vás

Programujeme pre Vás