Web stránky

web stránky
Vytvorime pre Vás web stránky od jednoduchých prezentácií až po dynamické informačné systémy.

Pri tvorbe web stránky sa prispôsobíme vášmu dizajnu, poprípade zvolíme grafický návrh, ktorý Vás vystihuje. Vytvoríme pre Vás objednávkovú alebo rezervačnú aplikáciu s rôznou paletou funkcií podľa Vašich požiadaviek. My stránky naozaj programujeme, preto Vám vieme vytvoriť web stránku podľa Vašich požiadaviek.

Stránky robíme kódovo validné, používame všetky dostupné SEO techniky, pretože len tak sa umiestnia na popredných miestach vo vyhľadávačoch. V čase silnej konkurencie je to mimoriadne dôležité, pretože mať spravenú stránku nestačí. Podstatné je aby sa k nej klienti dostali, či už cez reklamnú kampaň, vyhľadávače alebo katalógy.

Ak už máte web stránky hotové, vieme ich upraviť, doplniť funkcionalitou, optimalizovať pre vyhľadávače.

Pri dynamických web stránkach s možnosťou zmeny obsahu využívame CMS systém WordPress.

Internetový obchod (e-shop) staviame na  systéme WooCommerce, zabezpečíme aktualizáciu tovarov a služieb cez prepojenie s Vašim skladovým programom. Ako platobnú bránu implementujeme PayPal, kde sa dá jednoducho zaplatiť pomocou Paypal účtu alebo platobnej karty. Váš internetový obchod vieme prevádzkovať ako službu, alebo administráciu ponecháme na Vás.

Zabezpečíme registráciu Vašej stránky (www.priklad.sk, www.priklad.eu alebo inú národnú doménu), ponúkneme naše bezpečné a rýchle webové miesto (webhosting), otestujeme stránky pre najpoužívanejšie webové prehliadače (Opera, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome), zaregistrujeme web stránku do katalógov (slovenské, české, zahraničné, podľa kritérií). Pomocou internetového marketingu (SEM) zabezpečíme, aby sa Vaše stránky dostali k potenciálnym klientom a zvýšila sa tak ich návštevnosť. Ak chcete spropagovať Vašu podnikateľskú činnosť, my Vám pomôžeme !
Ak sme Vás oslovili našou ponukou, tak neváhajte a kontaktujte nás.


Novinky

Programujeme pre Vás

Programujeme pre Vás